У Хорватії другу добу триває сильна пожежа в горах неподалік від міста Трогір в області Далмації. Про це пише УНН з посиланням на на Jutarnji List.

Вогонь наблизився до державної дороги D-8 та будинків, які не опинилися під загрозою зникнення, тому не було необхідності евакуювати населення, але автозаправна станція на Трогірському об’їзді під загрозою.

Рух на державній дорозі поблизу Трогіра, який був закритий з минулої ночі на прохання пожежників, був частково відновлений у вівторок о 5.15 ранку.

Рух тепер проходить по одній смузі руху, а транспортні засоби з двох напрямків по черзі випускає поліція, що регулює рух. До боротьби з вогнем залучені 124 пожежних та 25 військових із 34 машинами, а також два літаки.

Тим часом, кількість загиблих через пожежі в Туреччині збільшилася до 10 осіб. Влада країни поширила повідомлення, згідно з яким більшість з приблизно ста активних лісових пожеж взяті під контроль.

Багато популярних турецьких курорти були охоплені вогнем і димом в самий розпал туристичного сезону через масштабні лісові пожежі в 13 провінціях. У деяких місцях полум’я впритул підходило до житлових кварталів і готелів, туристів і місцевих жителів евакуювали. Влада підозрює, що пожежі виникли через підпали.

Також, відомо, що лісові пожежі спалахнули і в Італії 1 серпня регіоні Абруццо та призвели до затримок поїздів та змусили евкуюватися людей з пляжів.