Росія використовує повітряний простір Молдови для ракетних атак по Україні.

Про це повідомив спікер командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі інформаційного телемарафону.

"Коли ми маємо такий масований запуск, буквально кілька хвиль пусків ракет, тобто взлетіли бомбардувальники Ту-95, Ту-160 із району Волгодонська Ростовської області, з району Каспійського моря з півночі запускають ракети, які летять фактично довкола України, з двох сторін обходять - і з північного, і з південного напрямку атакують Україну. Причому використовують територію суверенної держави Молдова, повітряний простір її, для терористичних атак України", - наголосив він.

Ігнат підкреслив, що це ще один злочин, який треба документувати і показувати західній спільноті.

"Тому що не вперше росіяни через Молдову б'ють ракетами по Україні, по заходу, по південному заходу. Не вперше ми фіксуємо там постійну появу БПЛА за 5-10 км від румунського кордону, тобто БПЛА оперативно-тактичного рівня таким чином провокує країни НАТО", - зазначив він.