Шахрай назвав себе найвеликодушнішою людиною у світі і розповів, що заробляє на криптовалюті.

Ізраїльський шахрай Шимон Хают, який називав себе сином алмазного мільярдера Саймоном Леваєвим і став зіркою документального фільму Аферист із Tinder, розкрив джерело свого багатства. Про це він розповів в інтерв'ю Inside Edition.

За словами чоловіка, знайомлячись із жінками, він нібито ніколи не представлявся сином мільярдера і не обманював їх. Також він назвав себе чесною людиною та запевнив, що заробляє величезні гроші завдяки доходу від біткоїну.

"Я законний бізнесмен. Я купив біткоїн у 2011 році, і на той час він коштував копійки. Думаю, мені не потрібно говорити, скільки він коштує зараз. Я не шахрай і не фальшивка. Люди не знають мене, тому вони не можуть мене судити" . Я найвеликодушніший джентльмен у світі", - заявив Хают.

ЗМІ пишуть, що наразі чоловік зустрічається із ізраїльською моделлю Кейт Конлін. У документальному фільмі жінка заявила, що Хают ніколи не позичав у неї гроші.

"Боже мій, я не розумію, як вони змогли придумати таку брехливу історію", - сказала модель.

Також таблоїд Daily Mail з'ясував, що зараз герой фільму живе в Тель-Авіві. Зокрема, зазначається, що папараці зняли його в наряді від Gucci під час вибору нової машини в автосалоні. З Хаятом був новий охоронець. Шахрай придивлявся до Ferrari 296GTB, вартістю 360,9 тисячі доларів.