Окрім низки критичних зауважень від Венеціанської комісії також існує "недостатня підтримка" поточної редакції проекту депутатами та фахівцями.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 24 січня відкликав законопроект про перехідний період, ухвалений урядом у серпні, оскільки він потребує доопрацювання. Про це повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.

За словами голови Мінреінтеграції Ірини Верещук, окрім низки критичних зауважень від Венеціанської комісії також існує "недостатня підтримка" поточної редакції проекту депутатами та фахівцями.

Як уточнила глава Мінреінтеграції, у контексті доопрацювання йдеться про положення щодо кримінальної відповідальності, люстрації, права на правдиву інформацію, конвалідацію та статус Криму.

Як зазначив голова фракції Слуги народу Давид Арахамія, цей законопроект "не надто коригується із нормандським форматом". За його словами, документ передчасний, оскільки зараз триває робота над організацією зустрічі у нормандському форматі, і, можливо, там буде досягнуто якихось домовленостей, які потрібно буде втілювати у вигляді законопроектів.