Прокурори підкреслювали ризики втечі Віктора Медведчука, його тиску на ймовірних співучасників, свідків, приховування і знищення речових доказів.

Печерський районний суд Києва продовжив домашній арешт народному депутату від партії Опозиційна платформа - За життя Віктору Медведчуку на два місяці - до 7 вересня. Рішення планують оскаржити, повідомляє Громадське вранці в п'ятницю, 9 липня.

Зазначено, що в цілому засідання суду тривало 13 годин.

Прокурори просили суд продовжити терміни досудового слідства у зв'язку з тим, що зараз йде збір доказової бази, проводяться експертизи, слідчі дії і встановлюються інші можливі співучасники.

Також прокурори просили продовжити запобіжний захід Віктору Медведчуку у вигляді цілодобового домашнього арешту до вересня, підкреслюючи ризики втечі, тиску на ймовірних співучасників, свідків, приховування, знищення, перекручення речових доказів. Крім того, у справі встановлені не всі можливі учасники.

У свою чергу адвокати просили скасувати запобіжний захід і зазначали, що ризики необґрунтовані, а підозра незаконна. На думку захисту, запобіжний захід у вигляді цілодобового арешту порушує право Медведчука на працю. Також адвокати відзначали позитивну репутацію нардепа, його міцні соціальні зв'язки і наявність постійного місця роботи.

До суду прийшли кілька десятків однопартійців Віктора Медведчука. Вони проявляли бажання взяти його на поруки.

 

Нагадаємо, 13 травнясуд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт.