В адміністрації морпортів України повідомляють, що обмежень немає, незважаючи на інформацію про наміри РФ блокувати частину акваторії. У РФ уточнили, що блокування не буде перешкоджати судноплавству.

Морські порти України за станом на ранок суботи, 17 квітня, працюють без обмежень. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України (АМПУ).

"За інформацією диспетчерської служби ДП "АМПУ", станом на 8:00 17.04.21 порти працюють без обмежень", - заявили в АМПУ.

Зазначається також, що Херсонський морський канал, Бузько-Дніпровсько-лиманський канал, гирло Бистре відкриті.

Раніше повідомлялося, що РФ під приводом навчань має намір закрити до жовтня частину акваторій Чорного моря в напрямку Керченської протоки для військових кораблів і державних суден інших країн.

У РФ уточнили, що плановане закриття до 31 жовтня деяких районів Чорного моря не буде перешкоджати судноплавству через Керченську протоку, крім того, всі зони знаходяться "всередині територіальних вод Росії". В Управлінні навігації і океанографії Міноборони РФ повідомили, що йдеться про витягнуту ділянку акваторії уздовж узбережжя Криму (приблизно від Севастополя до Гурзуфа), прямокутний район біля берегів Керченського півострова (на траверзі Опукського природного заповідника), а також невелику ділянку моря близько заходу Криму. При цьому Керченська протока і підхід до неї, за даними бюлетеня, не потрапляє в зазначені зони, передає РИА Новости.