В Офісі президента заявили, що учасники протесту своєю акцією підтвердили "пропагандистські кліше" про те, що на вулицях Києва нібито постійно відбуваються якісь заворушення.
 

В Офісі президента заявили, що вандалізм біля Офісу президента дискредитує учасників акції протесту. Про це ввечері в суботу, 20 березня, в коментарі журналістам заявив радник ОП Михайло Подоляк.
 
Він нагадав, що біля Офісу президента майже щодня відбуваються ті чи інші акції протесту, що є проявом демократії.
 
"І більшість акцій закінчуються абсолютно мирно, без будь-яких проявів дикого, позамежного вандалізму. Тому що між протестом і вандалізмом - прірва (...) Однак сьогодні ми побачили зовсім інше. Відверте презирство до суспільства, до адекватності, до суті протесту як такого. Побачили ми, швидше, безумовний намір спровокувати якесь дике насильство, безумовний намір спровокувати агресію з боку поліції, очевидний намір залишити після себе якісь руйнування", - сказав Подоляк.
 
Він підкреслив, що така тактика дискредитує самих організаторів протестів та "оголює їхні приховані страхи".
 
Подоляк впевнений, що протестувальники не бачать широкої громадської зацікавленості в цьому питанні і компенсують це "безглуздим побиттям вікон в ОП і бійкою з вивісками". Таким чином, на думку радника ОП, протестувальники намагаються звернути на себе увагу.
 
"Розбите скло у вікнах поміняють, написи зі стін - змиють. Сліди від піротехніки на стінах Офісу президента приберуть. А ось те, що друзі Стерненка самі себе показали руйнівниками, вже не виправиш. Усі зроблять свої висновки", - підкреслив Подоляк.
 
Він також зазначив, що такими погромами організатори акції підтвердили "пропагандистські кліше" про те, що на вулицях Києва нібито постійно відбуваються якісь заворушення.