У Києві на Броварському проспекті сталася серйозна ДТП з маршрутним автобусом і легковим авто.
Як повідомляє dtp.kiev.ua, в аварію потрапила маршрутка №332 Київ-Бровари.
"Звук удару було чути аж на метро Чернігівська. В салоні їхали пасажири. Багато постраждалих, на місці працюють рятувальники ДСНС, медики, поліція, проїзд ускладнений. Є двоє загиблих. Кількість постраждалих уточнюється",- йдеться в повідомленні.
Однак правоохоронці спростували інформацію про загиблих, пише "Сьогодні". За словами поліції, поки жертв немає, але постраждали щонайменше семеро людей.
За даними "Вартові Еспресо", маршрутку протаранив Volkswagen Passat, коли намагався перебудуватися на іншу смугу. Водія Volkswagen госпіталізовано з важкими травмами. Щоб дістати його з понівеченої машини, рятувальникам довелося розрізати авто спецінструментом.
Також госпіталізували кількох пасажирів автобуса, одна з пасажирок - у тяжкому стані.
На відео з відеореєстратора видно, що авто справді вдарило маршрутку ззаду на швидкості. Від удару автобус відлетів убік, врізався в опору рекламного щита і перекинувся просто перед ще одним легковим авто.