Поиск

У РФ пригрозили Україні за затримання Медведчука

Elena

Президент України Зеленський запропонував обміняти затриманого Медведчука на захоплених Росією українців.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв прокоментував затримання народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

У пості в телеграм він образив представників влади України та пригрозив їм.

За словами Медведєва, з Медведчука хочуть вибити свідчення, а потім засудити його, після чого обміняти на полонених громадян України.

"Цим діячам варто уважно озиратися на всі боки і міцно замикати двері на ніч, щоб самим не опинитися серед осіб, які обмінюються", - написав Медведєв.

Напередодні стало відомо про затримання Медведчука співробітниками СБУ. В Офісі президента стверджують, що лідеру ОПЗЖ буде безпечніше у в'язниці, ніж у Росії.

Також президент Володимир Зеленський розповів про затримання Медведчука, назвавши його космонавтом. Глава держави запропонував обміняти нардепа на українських полонених.

Основная лента новостей

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)