Поиск

У Мелітополі ввели COVID-обмеження для громадського транспорту

Elena

Із четверга послугами громадського транспорту можуть скористатися лише вакциновані жителі міста і ті, хто надасть негативний тест.

У зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом у Запорізькій області влада міста Мелітополь зобов'язала перевізників пускати в громадський транспорт тільки тих осіб, які документально підтвердять відсутність захворювання або наявність щеплення від COVID. Про це повідомили в середу, 6 жовтня, в міськраді.

Так, нові обмеження набувають чинності вже з четверга.

Згідно з приписами, пропуском до громадського транспорта Мелітополя можуть стати негативний ПЛР-тест, антиген тест, довідка про вакцинацію, довідка про одужання після коронавірусу або COVID-сертифікат.

Крім того, учнів віком до 18 років в міські автобуси загального користування пустять за наявності довідки з навчального закладу.

Основная лента новостей

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)