Поиск

РФ вперше не озвучила "досягнень" на війні - ISW

Elena

Кремль вперше за цілий місяць не прозвітував про свої "успіхи" в ході війни на території України, зазначають експерти.

Росія вперше з 6 липня не повідомила про якісь "досягнення" у війні проти України. Більше того, армія РФ проводить обмежені та невдалі штурми на Донбасі. Про це повідомляється у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Експерти Інституту звертають увагу, що російські окупанти на Донеччині намагалися атакувати на південь від Сіверська і на північний схід від Бахмута.

Ворожа армія продовжує наступальні операції біля Донецька, зокрема на північ, захід та південний захід від міста.

Також війська РФ здійснили невдалу спробу наступу на Запорізькому напрямку: від Єгорівки до Шевченка. Ці два населені пункти розташовані на схід від кордону Донецької та Запорізької областей.

Основная лента новостей

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)