В Україні повністю вакциновано проти COVID-19 понад 528 тисяч освітян. Найбільше у Харківській та Черкаській областях. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, інформує УНН.

“Повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 528 тис. працівників закладів загальної середньої освіти або понад 81% їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,4% працівників шкіл”, — ідеться у повідомленні.

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

  • Харківська область — 90,9%;
  • Черкаська область — 90,3%;
  • Донецька область — 89,9%;
  • Дніпропетровська область — 88,3%.

Станом на сьогодні, 15 листопада, антилідери за кількістю невакцинованих освітян — Рівненська область (8%), Тернопільська (7,1%) та Закарпатська (7%).

На дистанційне навчання перевели 5,4 тис. шкіл — майже 40% від загальної кількості. Лідери онлайн-навчання — Львівщина (636 шкіл) та Одещина (621).

На канікулах зараз 84 заклади, найбільше таких шкіл на Миколаївщині — 59.

“У разі досягнення працівниками школи показника вакцинованості (100% у „червоній“ зоні) дітей треба повертати за парти. Із таким закликом я звертаюся до засновників закладів освіти”, — зазначив Шкарлет.

За вимогою МОЗ для очного навчання потрібно 80% вакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення “жовтого” або “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки). У регіонах, які потрапили до “червоної” зони, на канікулах або дистанційному навчанні перебувають заклади освіти, які не сягнули показника вакцинації у 100%.

Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 обов’язкове. До нього увійшли й освітяни.

Поделиться в соц. сетях: