У четвер, 9 грудня, президенти Сполучених Штатів і України Джо Байден і Володимир Зеленський почали розмову. Вона відбувається після переговорів Байдена з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє CNN в Twitter.

"Захищена розмова президента Байдена з президентом України Зеленським почалася о 13:34 за часом східного узбережжя (20: 34 за київським часом) згідно з Білим домом", - написала вона.

Фотограф видання New York Times опублікував фото Байдена під час розмови із Зеленським, підписавши його: "Джо Байден проводить переговори з президентом України Володимиром Зеленським з Овального кабінету, щоб обговорити нарощування військової могутності Росії на кордонах України".

Зазначимо, що раніше прес-секретар Зеленського Сергій Нікіфоров повідомляв, що розмова двох лідерів відбудеться близько 19:30.

Додамо, що сьогодні перед розмовою Байден і Зеленський брали участь у саміті "За демократію"

Нагадаємо, що 7 грудня Байден і Путін провели переговори у відеоформаті. Розмова тривав більше двох годин, під час якого, зокрема, піднімалося питання загрози російського вторгнення в Україну.

Крім того, в ході переговорів Байден попередив Путіна, що Росія зіткнулася з потужними економічними санкціями та іншими заходами з боку США і партнерів у разі вторгнення в Україну.

Додамо, що Зеленський позитивно оцінив розмову президентів США і Росії. Глава держави пообіцяв прокоментувати подробиці після бесіди з американським лідером.

Поделиться в соц. сетях: