Фінансова допомога буде направлена через організації ООН та Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Уряд Великої Британії виділить 50 млн фунтів стерлінгів, що становить понад 68 млн доларів, в рамках гуманітарної допомоги Афганістану. Про це у неділю, 31 жовтня, повідомляє прес-служба прем'єра Британії.

Гроші мають піти на закупівлю та доставку продуктів до країни, матеріалів для будівництва житла та ліків у зимовий період. Також пріоритетом у витраті коштів стане захист жінок та дівчат від ґендерного насильства.

"2,5 млн афганців, більшість із яких становлять жінки та дівчатка, отримають термінову гуманітарну допомогу, яка допоможе врятувати їхнє життя, завдяки фінансуванню в розмірі 50 млн фунтів стерлінгів, оголошеному сьогодні прем'єр-міністром", - йдеться у заяві.

Фінансування стане частиною пакету допомоги у розмірі 286 млн. фунтів, про який Борис Джонсон заявляв у вересні. Воно буде спрямоване через організації ООН та Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

"Два місяці тому НАТО вивів свої останні сили з Афганістану після наймасштабнішої евакуаційної кампанії в історії Альянсу, яка врятувала величезну кількість життів. На нас сьогодні лежить відповідальність захистити народ Афганістану, який наражається на найбільший ризик з боку Талібану, особливо жінок і дівчаток", - наголосив Джонсон.

 

Поделиться в соц. сетях: