Один з учасників застосував газовий балончик, а перехожий-кавказець мав намір розборонити забіяк за допомогою пістолета.

На станції метро Хрещатик у Києві в середу, 21 липня, сталася бійка між двома групами людей. Один з учасників застосував сльозогінний газ. Про це повідомила прес-служба Поліції Києва.

"Попередньо, правоохоронці з'ясували, що на станції метро Хрещатик між двома групами чоловіків виник конфлікт, який переріс у бійку із застосуванням сльозогінного газу. Зараз правоохоронці встановлюють усіх учасників і з'ясовують обставини події", - йдеться в повідомленні.

Тим часом націоналіст Євген Карась розповів PavlovskyNEWS, що зіткнення сталося між націоналістами і ліворадикалами, бійку за допомогою пістолета мав намір зупинити випадковий перехожий кавказької національності.

За його словами, напали ліворадикали: "Постраждалі, мабуть, є з обох сторін. Сутичка була нетривалою, секунд 50".

Карась уточнив, що з пістолетом був дехто громадянин-кавказець, випадковий перехожий. Він ні в кого не стріляв. Кавказець просто дістав пістолет, щоб усі припинили битися. Також під час бійки розпорошувався сльозогінний газ.

Націоналісти їхали на суд, на них напали, ліві відступили, а націоналісти далі поїхали на суд. Всі задоволені", - підсумував Карась.

В адміністрації метрополітену повідомили журналістам, що метро працює в штатному режимі, водночас щоб провітрити приміщення, посилили вентиляцію.

 

 

Поделиться в соц. сетях: