Співрозмовники докладно обговорили підтримку з боку Швейцарії Української формули миру та подальші кроки щодо її імплементації.

Під час візиту до Швейцарської Конфедерації президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головою Національної ради Федеральних зборів Швейцарії Еріком Нуссбаумером та головою Ради кантонів Євою Герцог, а також із головами партій і фракцій Федеральних зборів Швейцарії. Про це сьогодні, 15 січня, повідомила пресслужба президента.

Зеленський подякував швейцарським партнерам за підтримку України. Він також наолосив, що Швейцарія стала першим майданчиком для проведення міжнародної конференції з питань відновлення України, яка відбулася у 2022 році в Лугано.

Співрозмовники докладно обговорили підтримку з боку Швейцарії Української формули миру та подальші кроки щодо її імплементації.

Президент України поінформував швейцарських парламентарів про ситуацію на полі бою, відзначив важливість зусиль держав-партнерів для захисту нашої країни, а також наголосив на важливості участі Швейцарії у спеціальному міжнародному трибуналі щодо злочину агресії Росії.

Зеленський також подякував за ухвалення потужної заяви швейцарського парламенту на початку повномасштабного російського вторгнення, а також порушив питання щодо визнання Федеральними зборами Швейцарії Голодомору 1932–1933 років геноцидом українців.