На даний момент міністр одужує. Остін сподівається повернутися до виконання своїх обов'язків уже у суботу, 6 січня.

В понеділок міністр оборони США Ллойд Остін був госпіталізований. Проте про це Міноборони США розповіло пізніше. Зокрема інформація про госпіталізацію Остіна з'явилася на сайті Пентагону в п’ятницю, 5 січня.

Там відзначили, що главі Пентагону стало погано після планової медичної процедури. 

"Увечері 1 січня міністр оборони Ллойд Дж. Остін ІІІ був госпіталізований до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда у зв’язку з ускладненнями, що виникли після нещодавньої планової медичної процедури. Він одужує і очікує, що вже сьогодні повернеться до виконання своїх обов’язків у повному обсязі", - йдеться в заяві оборонного відомства США.

Зазначається, що заступник міністра оборони завжди був готовий діяти від імені голови Пентагону та здійснювати повноваження міністра у разі потреби.

Відомо, що Асоціація преси Пентагону в листі до посадовців відомства розкритикувала цю секретність та заявила, що "Остін є публічною особою, яка не має права претендувати на медичну таємницю в такій ситуації".

"У той час, коли зростають загрози для американських військовослужбовців на Близькому Сході, а США відіграють ключову роль у забезпеченні національної безпеки у війнах в Ізраїлі та Україні, для американської громадськості особливо важливо бути поінформованою про стан здоров’я і здатність ухвалювати рішення вищого керівника оборонного відомства", - заявили в асоціації.