Ллойда Остіна доправили до військово-медичного центра у зв'язку невідкладними проблемами. За два дні він має очолити зустріч в форматі Рамштайн.

Міністра оборони США Ллойда Остіна у неділю, 11 лютого, госпіталізований через проблеми з сечовим міхуром. Усі керівні структури держави проінформовані про ситуацію, повідомив прес-секретар Пентагону Пет Райдер.

За його словами, 11 лютого близько 14:20 за Вашингтоном, охорона Остіна доправила його в Національний військово-медичний центр Волтера Ріда для обстеження у зв'язку з симптомами, що вказують на невідкладні проблеми із сечовим міхуром.

Заступник міністра оборони, голова Об'єднаного комітету начальників штабів, а також Білий дім і Конгрес, проінформовані про ситуацію.

"На даний момент міністр зберігає функції та обов'язки свого офісу. Заступник секретаря готовий узяти на себе функції та обов'язки міністра оборони, якщо це буде потрібно. Секретар Остін прибув до шпиталю, маючи при собі нетаємні та секретні системи зв'язку, необхідні для виконання його обов'язків", - йдеться у повідомленні.