Українську Формулу миру поділяють усі континенти та регіони світу – від Європи до Карибського басейну, ззаначив Володимир Зеленський.

Антигуа і Барбуда – острівна держава у Карибському морі – приєдналася до комюніке за підсумками глобального Саміту миру. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у соцмережі Х в середу, 19 червня.

"Я вдячний Антигуа і Барбуді за приєднання до комюніке глобального Саміту миру. Це перша країна, яка не була представлена на Саміті, але згодом приєдналася до підсумкового документа", – написав він.

За словами Зеленського, це свідчить про те, що українську Формулу миру та бачення справедливого й тривалого миру поділяють усі континенти та регіони світу – від Європи до Карибського басейну. Він переконаний, що ця коаліція лише зростатиме.

"Дійсно стабільний світ – це світ справжньої рівності, де всі нації мають право голосу та можуть продемонструвати своє лідерство. Саме тому ми створили формат Саміту миру, який продовжимо розвивати, залучаючи нових учасників і ретельно працюючи над наближенням миру",– додав президент.