Зараз тривають роботи з усунення наслідків масованих ворожих атак на об’єкти енергетики. Також продовжується оцінка збитків.

В енергосистемі України зберігається складна ситуація. У чотирьох областях мережеві обмеження електроенергії, повідомило Міненерго у вівторок, 26 березня.

"Минулої доби за вказівками диспетчерів НЕК Укренерго застосовувалися погодинні та аварійні відключення електроенергії на Одещині, Харківщині, Дніпропетровщині та у пікові години у Хмельницькій області", – йдеться у повідомленні.

Зараз тривають роботи з усунення наслідків масованих ворожих атак на об’єкти енергетики. Також продовжується оцінка збитків.

Разом з тим дефіциту електроенергії немає. Аварійна допомога не залучатиметься. На поточну добу планується комерційний імпорт електроенергії обсягом до 18 649 МВт·год. Експорт не буде вестись.

Враховуючи погодні умови, у Херсоні місцева влада вирішила завершити опалювальний сезон.

Вчора у короткостроковий ремонт було виведено два блоки ТЕС. Через технологічні порушення вимикалась ТЕЦ, яку протягом години було повернуто у роботу.

Внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено повітряні лінії електропередачі у Чернігівській області. Одномоментно знеструмились понад 1,8 тисячі споживачів у 12 населених пунктах.

Через бойові дії відключилась повітряна лінія у прифронтовому районі на Харківщині, знеструмилась підстанція, яка живить побутових споживачів.