Про рішення перейти на онлайн-режим навчання вже заявило керівництво чотирьох областей. На Тернопільщині навчання і не розпочиналося.

Через масований ракетний удар по українських містах слідом за Львівською та Рівненською областями на дистанційне навчання школярів перейшли Волинь та Чернігівщина. На Тернопільщині навчальний процес і не розпочинався. Про це повідомляють в офіційних Telegram-каналах мери міст та голови обласних військових адміністрацій.

"Зважаючи на те, яким видався ранок для нашої держави, офлайн навчання у школах Волині сьогодні зупиняємо. У разі повітряної тривоги - пройдіть у безпечне місце", - написав голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Глава Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус також повідомив, що "у зв'язку з посиленням терористичної атаки Росії на населені пункти України, відділам освіти громад Чернігівської області рекомендовано з сьогоднішнього дня перевести навчальні заклади у дистанційний режим роботи".

"Навчальний процес не розпочинався, діти мають бути біля вас. Також прошу уникати місць критичної та транспортної інфраструктури", - зазначив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Нагадаємо, раніше про дистанційне навчання у школах повідомили мери Львова та Рівного.