Після промови, в якій президент закликав інвестувати в Україну, він віртуально вдарив у дзвін на відкритті біржі, що є почесною прерогативою.

Президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії відкриття торгів Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) та анонсував велику інформаційну кампанію із залучення інвестицій в економіку – #AdvantageUkraine. Про це у вівторок, 6 вересня, повідомляє прес-служба ОП.

"Сьогодні ми даємо старт великій інформаційній кампанії із залучення інвестицій #AdvantageUkraine. Ми розповімо всьому світу, чому Україна вже сьогодні - місце вигідних інвестиційних та фінансових можливостей", - сказав глава держави.

Він також закликав американський бізнес інвестувати в Україну у проекти на сотні мільярдів доларів.

Зеленський наголосив, що зараз Україна бореться за можливість для кожного українця користуватися всіма проявами свободи, доступними вільній людині в демократичному суспільстві, заявивши про досягнення "значних результатів" у цьому.

Ми об'єднали світ навколо нашої боротьби за свободу. Ми звільняємо українську землю від російської армії. Ми вже почали відновлення всього, що було зруйновано російським терором. Ми відновлюємо нашу економіку. І ми даємо можливість вам і вашим компаніям працювати разом з нами – на благо кожного з нас. Україна – це історія майбутньої перемоги і це шанс для вас інвестувати вже у проекти на сотні мільярдів доларів, щоб бути переможцями разом із нами", - наголосив Зеленський.

Також Зеленський віртуально вдарив у дзвін під час відкриття Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE). До речі, громадську увагу до церемонії відкриття Нью-Йоркської фондової біржі привернув президент США Рональд Рейган, який вдарив у дзвін у 1985 році. З того часу це перестало бути просто сигналом, воно стало символом престижу. Тому навіть у цифрову еру дзвін досі повідомляє про початок торгів.