Глава української держави виступає проти проведення переговорів у Росії, Україні чи Білорусі, а пропонує Ізраїль як майданчик для зустрічі.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести переговори з Володимиром Путіним в Ізраїлі. Про це він повідомив у суботу, 12 березня, під час прес-конференції зарубіжним журналістам.

"Я говорив пану Беннету (прем'єр-міністр Ізраїлю – ред.), що неправильно і неконструктивно зустрічатися в Росії, Україні чи Білорусі - це не ті точки, де можна зупинити війну. Я говорю про зустріч лідерів. Чи може бути такою землею Ізраїль, Єрусалим? - Я вважаю, так. І я йому про це сказав", - повідомив президент України.

Зеленський також розповів зарубіжним журналістам про переговори з РФ та свої очікування від них: "Почати 100% мають із припинення вогню, це запустить гуманітарні процеси, вивезення людей та доставку продуктів, води, ліків. Це правильний, дипломатичний, сигнал… Процеси промовляються".

Як позитив президент зазначив, що у переговорній групі розпочався діалог, а не лише кидання ультиматумами: "Вже обговорюються питання, почали про щось домовлятися".

Зеленський розповів і про організацію гуманітарного коридору в Маріуполі: "Стоять якісь люди з бородами, чеченці, які не розуміють, що таке інсулін, діабет. Ми дуже стримано на це реагуємо, хоч могли б жорсткіше – але робимо так, щоб це давало результат... До Маріуполя поїхав ще один конвой - і з ним поїхали представники церков, там є представники Православної церкви, якщо вони стрілятимуть у них - у мене немає слів".