Врегулювання російсько-української війни дипломатичним шляхом неможливе, оскільки росія лише висуває ультиматуми. Коли війська рф покинуть всю територію України, включно з Кримом, тоді можливий варіант повернення за стіл переговорів.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю La Repubblica, передає УНН.

"росія не хоче вести переговори – вона лише висуває ультиматуми. Якщо російська армія покине всю територію України, включно з Кримом, переговори можуть відновитися", - вказав Подоляк.

Радник ОП наголосив, що псевдореферендуми на території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, а також подальша анексія їх росією нічого не змінюють для України.

"Референдуми не мають юридичної сили за міжнародним правом. І Україна готова на все, щоб їх повернути. Наші люди про це нас просять. Це були фейкові голоси, до яких вони не мали стосунку. Тим, хто йшов голосувати, направляли автомат в обличчя й наказували: "Голосуйте!" Тому наші контрнаступи тривають", - сказав він.

Вчора, 30 вересня, російський президент володимир путін підписав "договори" щодо анексії окупованих регіонів півдня й сходу України за підсумками псевдореферендумів, які Київ та Захід назвали фіктивними.

Під час церемонії диктатор заявив, що хоче переговорів, але без обговорення анексії окупованих територій.