Вивозити людей з Евбеї і Пелопоннесу рятувальникам допомагали також приватні човни. Спека протримається в країні до кінця тижня.

Грецька берегова охорона евакуювала жителів острова Евбея, вимушених рятуватися від пожеж морем з одного із місцевих пляжів. Про це повідомляє Ekathimerini у четвер, 5 серпня.

Також евакуацію проводили і в південному регіоні Греції Пелопоннес, де теж вирують пожежі, - там близько 85 осіб опинилися на пляжі в Евії, з евакуацією допомагали приватні човни.

У вівторок згоріли більше сотні будинків і підприємств і щонайменше 80 автомобілів в передмісті Афін. В околицях столиці Греції пожежники використовували гелікоптери та літаки для скидання води на ліси навколо Тато, за 20 кілометрів на північ від Афін, де вночі пожежі гасили понад 500 пожежників.

Євросоюз вже надіслав допомогу Греції та іншим країнам Південно-Східної Європи, які борються з масштабними лісовими пожежами. При цьому шлейфи диму від пожеж в регіоні добре помітні на супутникових знімках, які також показали, що інтенсивність лісових пожеж в Туреччині була на найвищому рівні з початку записів у 2003 році.