Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Єнс Столтенберг вважає, що у ситуації з оголошенням окупантами про залишення правобережжя Херсонської області спочатку треба зачекати і подивитися, що реально відбувається у Херсоні і на правому березі області.

Про це Столтенберг сказав на брифінгу після зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком на Даунінг-стріт у Лондоні.

"Ми бачили оголошення, але, звичайно, ми зачекаємо і подивимося, що насправді відбувається на місці. Але ми дійсно знаємо, що Росія спочатку була витіснена з півночі - біля Києва, потім на сході - навколо Харкова, а після того, дійсно, ми дійсно бачимо, як українці здатні повільно відтісняти російські сили також на півдні навколо Херсона", - заявив Столтенберг.

При цьому, генеральний секретар Альянсу сказав, що "обнадійливо бачити, як мужні українські сили здатні звільняти більше української території".

"Перемоги і завоювання, які здобувають українські Збройні сили, належать мужнім, сміливим українським солдатам. Але, звичайно, підтримка, яку вони отримують від Сполученого Королівства, союзників і партнерів НАТО, також має важливе значення", - наголосив Столтенберг.

Він запевнив, що НАТО продовжить підтримувати ЗСУ як на Херсонщині, так і далі у майбутньому.