Президент РФ не привітав з Днем Перемоги свого колегу Володимира Зеленського, а тільки український народ. А Олександр Лукашенко відправив лист дипломатичною поштою нардепу.

Президент РФ Володимир Путін привітав народ України з Днем Перемоги. Про це повідомила прес-служба Кремля.

"Володимир Путін направив вітальні послання лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдавії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану..., а також народам Грузії і України з нагоди 76-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні", - повідомили у російського президента.

Як повідомляють в Кремлі, в привітаннях Путін зокрема "висловив упевненість, що традиції братської дружби і взаємовиручки, загартовані в суворі воєнні роки, були і залишаються непорушною основою для побудови і розвитку конструктивних, добросусідських відносин між нашими країнами і народами".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко також привітав українців з Днем Перемоги. Лист він відправив дипломатичною поштою нардепу Слуги народу Євгену Шевченку, повідомляє PavlovskyNEWS.

В даний момент Україна перервала офіційне повідомлення з чинною владою Білорусі, тому Лукашенко заздалегідь відправив лист нардепу. Лукашенко наголосив, що втрати Білорусі та України в цій війні були найважчими за всю історію країн.

"Сьогодні, коли в світі знову заглиблюються розділові лінії, панують ворожість і національний егоїзм, нехай пам'ять про спільний подвиг, завдяки якому людство не було знищено, веде нас до взаємної поваги, діалогу і співпраці", - написав Лукашенко.

Раніше повідомлялося, що в Україні і в світі, відзначається День пам'яті і примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.