Патриція Гічкок померла 9 серпня на 94-му році життя у своєму будинку в Каліфорнії. Вона знялася в трьох фільмах знаменитого батька-режисера.

У США у віці 93 років померла актриса Пет (Патриція) Гічкок - єдина дочка знаменитого режисера Альфреда Гічкока і його дружини, сценариста Альми Ревіль. Про це 10 серпня повідомило видання The Hollywood Reporter.

Інформацію про смерть Гічкок підтвердила її молодша дочка, виконавчий продюсер Amblin Кеті Фіалу. Вона уточнила, що мати померла в понеділок, 9 серпня, у своєму будинку в Таузенд-Оукс (штат Каліфорнія).

Пет почала акторську кар'єру, будучи підлітком - у 1940-х роках вона грала в бродвейських комедіях. Також вона знімалася в фільмах батька Страх сцени (1950), Незнайомці в поїзді (1951) і Психо (1960) та з'явилася в десяти епізодах серіалу CBS Альфред Гічкок представляє.

 

kino-teatr.ru

Крім того, актриса отримала роль у картині Сесіла Б. Демілля Десять заповідей і в фільмі Жана Негулеско Жайворонок у бруді.

Востаннє Гічкок з'явилася на екранах в 1978 році у фільмі Скейтборд.

У 1952 році Пет вийшла заміж за Джозефа О'Коннела-молодшого, якому народила трьох дочок - Мері Алму, Терезу Карруббу і Кетлін Фіалу. Її чоловік помер в 1994 році.