Білорусь відповість, якщо Україна продовжить "провокації", заявив Лукашенко і знову розповів про запуск ракет Точка-У.

Формальний керівник Білорусі Олександр Лукашенко погрожує, що країна відповість, якщо Україна продовжить "провокувати". Про розв'язану війну проти України він поговорив в інтерв'ю японському телеканалу TBS.

Зокрема, він заявив про бодай два запуски ракет Точка-У з території України по Білорусі. При цьому Міноборони Білорусі чи держЗМІ нічого про це не повідомляли.

"В останній тиждень вони здійснили запуск двох ракет. Щонайменше двох ракет Точка-У по території Білорусі. На щастя, нам вдалося їх збити. Тому якщо вони провокуватимуть нас постійно, ми змушені будемо відповідати", - сказав Лукашенко.

Раніше Лукашенко заявляв про збиття ракети Точка-У в районі річки Прип'ять.

"Я вас попереджав, що нас штовхатимуть у цю операцію, у цю війну. Нас намагатимуться туди втягнути. Свідченням тому є буквально два дні тому вночі запуск черговий на територію нашої Білорусі - удар по нашій території - ракетою Точка-У, яку ми успішно з росіянами перехопили та знищили над Прип'яттю. Десь там біля річки валяється. Кому цікаво, хто ближче, сходіть, подивіться. Це не закрито. Це не фейк - те, що я вам говорю", - заявив Лукашенко.

Також він додав, що незабаром операція в Україні завершиться. Лукашенко вважає, що Росія запропонувала Україні "прийнятний варіант договору", який має підписати президент Володимир Зеленський. "Якщо він на це не піде, буде капітуляція України - Росія не програє у війні", - вважає Лукашенко.