Його Величність король Чарльз ІІІ був одним із перших, хто дізнався про вагітність принцеси Уельської.

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вагітна вчетверте. Про це пише The International Business Times.
 
"Чого б Чарльзу не вистачало як батькові Вільяму та його брату принцу Гаррі, тепер він компенсує це своїм онукам. Він любить грати з Джорджем, Шарлоттою і Луї і дражнитиме їх, поки вони не захихикають", - сказало джерело.
 
Крім короля Чарльза III, діти принца Вільяма та Кейт Міддлтон також у захваті від того, що у них буде брат або сестра. Повідомляється, що вони благали своїх батьків завести дитину. Принц Луї, будучи наймолодшим, дуже радий, що має молодшого брата і сестру, з яким він може грати.
 
Також відомо, що принцеса Шарлотта особливо хоче, щоб дитина була дівчинкою. Таку ж думку поділяє і її мати, яка, як повідомляється, хоче мати ще одну дочку, аби принцеса Шарлотта могла випробувати ту саму близькість, яку вона поділяє зі своєю сестрою Піппою Міддлтон.
 
Принц Вільям і Кейт Міддлтон нібито розповіли найближчим родичам про свою четверту дитину. Серед них принц Гаррі та Меган Маркл, які надіслали парі свої добрі побажання.
 
Нагадаємо, раніше принца Вільяма розкритикували у соціальних мережах за те, як він ставився до своєї дружини Кейт Міддлтон після смерті монарха Сполученого Королівства Єлизавети ІІ, будучи з принцом Гаррі та Меган Маркл біля Віндзорського замку.