Кабріта звільнився майже через п'ять місяців після інциденту, його неодноразово закликали піти у відставку, але міністр відмовлявся це робити.

Міністр внутрішніх справ Португалії Едуардо Кабріта пішов у відставку через ДТП за участю урядового автомобіля, в якому був політик, внаслідок інциденту загинув ремонтник доріг, повідомляє The Guardian.

Кабріт звільнився майже через п'ять місяців після інциденту. Його неодноразово закликали піти у відставку, але міністр відмовлявся це робити. Кабріта заперечував будь-яку відповідальність і говорив, що "був просто пасажиром", чим викликав обурення суспільства.

Проте така позиція міністра стала ще неприйнятнішою після офіційної заяви прокуратури — його водія звинуватили у вбивстві з необережності. Він перевищив швидкість та наїхав на 43-річного ремонтника доріг.

3 грудня Кабріта заявив, що йде у відставку, оскільки опозиція "політично експлуатує" ДТП перед парламентськими виборами у 2022 році, а сам він "більше, ніж будь-хто інший, шкодує про цю трагічну втрату".

Прем'єр-міністр Португалії ухвалив відставку міністра МВС того ж дня і повідомив про це президента. 4 грудня міністром внутрішніх справ Португалії була призначена Франциска Ван Дунен.