Американський президент запросив у Конгресу виділити для України нову допомогу замість попередньої, що закінчується.

Адміністрація президента США запросила у Конгресу 33 мільярди доларів допомоги для України, оскільки з виділених 3,5 млрд доларів на військову безпеку залишилося близько 250 млн доларів. Про це повідомила прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

"У нас було 3,5 мільярда доларів у військовій безпеці. З них у нас залишилося близько 250 мільйонів доларів. Тому, очевидно, ми працюватимемо над тим, щоб прискорити і надати це українцям. Але для того, щоб і надалі допомагати їм, щоб вони мали необхідну зброю, необхідну їм артилерію, необхідне обладнання, безумовно, необхідно терміново рухатися вперед щодо цього фінансування", - сказала вона.

Говорячи про запит на 33 мільярди доларів для підтримки України, Псакі зазначила: "Я сказала б, що потреба невідкладна, так само як і потреба у фінансуванні боротьби з COVID є невідкладною".

Зазначимо, напередодні у США ухвалили закон ленд-лізу для України. Він дозволяє значно прискорити постачання американського озброєння, транспорту, продовольства та іншої допомоги.