До обласної лікарні Мечникова вже зараз збираються десятки небайдужих, аби здати кров для поранених.

Усі поранені внаслідок стрілянини у Дніпрі, яку напередодні влаштував 20-річний нацгвардієць, живі та стабільні. Медики обережні з прогнозами, проте за добу є підстави для оптимізму.

Про це в ефірі ТСН.Ранок 28 січня розповіла кореспондентка ТСН Ольга Павловська, яка наразі працює в лікарні імені Мечникова, де перебувають потерпілі.

Так, за її словами, 22-річна Жанна Шарова, яка була в найтяжчому стані, прийшла до тями в реанімації. Вона на апараті штучної вентиляції легенів, але їй кращає. Нападник тричі вистрілив в дівчину в упор. Найтяжчим є поранення черевної порожнини. Вона втратила три літри крові.

 

Жанна Шарова / ©

Жанна Шарова

"Вона відкриває очі, хоче розмовляти. Трубка вентиляційна поки заважає. Вона на апараті, але ми маємо стабілізацію і робимо все можливе, щоб вони одужали. Тільки Жанні перелили 4,5 літра крові. Всім іншим - в сумі 12 літрів", - розповів ТСН гендиректор обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

До обласної лікарні Мечникова вже зараз збираються десятки небайдужих, аби здати кров для поранених. Вже записалося близько сотні людей. Тут розгорнули спеціальні операційні, аби швидко прийняти якомога більше донорів. Також люди приходять до обласної станції переливання крові.

 

Фото: Ольги Павловської / © ТСН

Фото: Ольги Павловської / ТСН

 

Фото: Ольги Павловської / © ТСН