До семи збільшилася кількість дітей, які загинули внаслідок обстрілу вокзалу у Краматорську. У лікарні померли ще двоє дітей.

У ході повномасштабного вторгнення російських агресорів в Україні загинули 197 дітей, ще 351 дитину поранено. Про це повідомив Офіс генерального прокурора у четвер, 14 квітня.

Згідно з отриманими ювенальними прокурорами даними, найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 115, Київській - 105, Харківській - 81, Чернігівській - 54, Миколаївській - 40, Херсонській - 38, Луганській - 36, Запорізькій - 23, Києві - 16, Сумській - 16, Житомирській - 15.

Наголошується, що ці цифри не є остаточними, оскільки йде робота щодо встановлення кількості жертв у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

За останню добу виявлено нові факти звірств російських окупантів. Так, на території смт Гостомель та Буча Київської області було виявлено тіла дітей 4 та 10 років із тілесними ушкодженнями, а також обгоріле тіло 17-річного хлопця.

Також стало відомо, що ще в лютому на контрольно-пропускному пункті в Чорнобильській зоні поблизу села Дитятки Київської області військовослужбовці РФ розстріляли цивільний автомобіль, що зупинився на узбіччі. Загинули батько та його неповнолітній син.

Крім того, до семи збільшилася кількість дітей, які загинули внаслідок обстрілу залізничного вокзалу у Краматорську. У лікарні померли ще дві дитини.

Загалом через масовані бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1014 навчальних закладів, з них 91 зруйновано повністю.