Помилки вже виправлені, а вісім осіб, причетні до допущених помилок, вже або звільнені, або понижені в посаді.

У рішенні РНБО про санкції щодо кримінальних авторитетів і злодіїв у законі допустили помилки щодо 108 осіб. Про Vкретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу в п'ятницю, 15 жовтня.

"Наступне питання, яке ми розглядали в порядку денному (засідання РНБО, - ред.) - питання щодо інформації про стан виконання протокольного доручення, яке стосується застосування санкцій щодо контрабандистів і злодіїв у законі. Почали з питання криміналітету. Була доповідь міністра внутрішніх справ. На превеликий жаль, у рішеннях РНБО, які готувалися раніше, були свідомі або несвідомі помилки щодо 108 осіб, які ми вже виправили. Міністр поінформував, що вісім осіб, причетні до оформлення цих документів, понесли покарання. Частину з них звільнено з лав Міністерства внутрішніх справ, дві людини знижені в ієрархії роботи цього міністерства", - сказав Данілов.

За його словами, РНБО доручив голові МВС провести додаткову перевірку стосовно дев'яти осіб зі згаданого санкційного списку.

"Було прохання людей, які задаються питанням волонтерів, наших батальйонів, стосовно дев'яти осіб, які були внесені в цей список. Їхнє бачення - що треба провести додаткову перевірку цих осіб. Є протокольне доручення міністру зробити таку перевірку і, в разі необхідності, внести на найближче засідання РНБО відповідні пропозиції щодо цих осіб, які повинні пройти додаткову перевірку ще і Міністерства внутрішніх справ", - додав він.

Данілов зазначив, що стосовно кримінальних авторитетів і злодіїв у законі "триває робота".

"Ми отримали звіт, де вони зараз перебувають. З усіх 17 злодіїв у законі, які були під санкціями, на сьогодні жоден з них не перебуває на свободі. Частина з них покинула територію нашої країни, інша перебуває в СІЗО", - підсумував секретар РНБО.