Два законопроекти про "євробляхи" готуються до другого читання в комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народні депутати не мають наміру змінювати концепцію законопроектів, які стосуються розмитнення автомобілів на єврономерах. Коли документи будуть прийняті, то власників таких авто будуть жорстко штрафувати в разі невиконання вимог законів. Про це в коментарі для Корреспондент.net сказав голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у четвер, 18 березня.

За його словами, зараз робота Ради фактично заблокована розглядом земельної реформи. Було подано більше 3 000 тисяч поправок до законопроекту №2194.

"Законопроекти про "євробляхи" (№4643-д і №4644-д) готуються до другого читання в комітеті. Ухвалення цих документів важливо, щоб поставити крапку в цій проблемі і остаточно вирішити це питання. Концепція, яка була прописана в прийнятому за основу законі, залишається. Ми не будемо жодним чином пом'якшувати умови і не будемо робити жорсткішими. Це буде останній шанс для власників автомобілів на єврономерах, які були завезені до 1 січня 2021 року, їх розмитнити за пільговою ставкою. Більше такого не буде вже. Після цього ми будемо досить жорстко штрафувати за використання таких авто", - сказав Гетьманцев.