Зірка заявила, що під час оцінювання учасників Євробачення-2022 зазнавала труднощів через те, що багато хто з них є представниками сексуальних меншин.

Українська співачка Ірина Федишин неоднозначно висловилася на адресу ЛГБТ-спільноти та потрапила у скандал. В інтерв'ю на YouTube-каналі ведучої Аліни Доротюк зірка назвала представників сексуальних меншин "грішниками".

Федишин зізналася, що під час оцінювання учасників Євробачення-2022, яке також обернулося для неї скандалом, зазнавала труднощів через те, що багато співаків є членами ЛГБТ. Зірка зізналася, що намагалася "абстрагуватися" від цього.

"ЛГБТ-спільнота для мене... я цього не розумію. Для мене це великий гріх. Я цих людей не засуджую, це їхнє життя, якщо їм так подобається, але ми будемо відповідати перед богом. Я духовна людина і я чітко знаю, що це важкий гріх... але кожен робить висновки, ми всі різні, всі грішать. Вам подобається себе руйнувати - будь ласка, руйнуйте", - заявила співачка і одразу привернула до себе увагу травести-діви Монро.

У Facebook артистка заявила про шок після слів Федишин.

"Мій мозок палає: виявляється, співачка Ірина Федишин - гомофобка, вважає ЛГБТ грішниками, що руйнують себе (це пряма мова), і її запрошують у журі найбільш егейського конкурсу в Європі. Як так, Карл? Б**дь. Ну, сиди у своєму маленькому храмі, співай для духовних віруючих і не лізь у ту гейропу. Ні, треба ж все! Маленька біологічна довідка: має економічну освіту і закінчила музичну школу. Таке", - написала Монро.

Окрім травести-діви, висловлювання Федишин вже прокоментували виконавці MELOVIN та Анастасія Приходько.

"Гомофобії у вільній та демократичній країні місця немає. Ми не в Московії, пані Федишин", - написав співак.

Приходько засудила позицію Федишин у Facebook.

"А ось у чому "Ізюм". Через геїв усе! І на конкурсі вона бачила їх багато. Ну ніколи я не бачила щоб людина себе власноруч, так швидко закопувала. Це що, натяк на поляків? А якщо й так, ти тоді говориш: це не політичний конкурс, треба голосувати за мистецтво, а тепер за геїв не голосую…", - відреагувала зірка.