Народна обраниця забезпечувала їх житлом і продуктами харчування, допомагала створювати "картинку" для російських ЗМІ та вивозити місцевих мешканців в окупований Херсон.

Керівник Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомив про підозру депутату Баштанської районної ради в колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Офісі генпрокурора у понеділок, 2 травня.

За даними слідства, депутат райради з 19 березня 2022 року під час окупації силами РФ міста Снігурівка вступила в злочинну змову з окупантами і добровільно погодилася на співпрацю з ними. Підозрювана всіляко сприяла окупантам в організації та проведенні політичних заходів, інформаційно підтримувала державу-агресор і її збройні формування. Вона забезпечувала їх житлом і продуктами харчування, погодившись фактично виконувати функції управління містом від імені і на користь окупаційного режиму.

Крім того, депутат розподіляла гуманітарну допомогу нібито від імені РФ, яку насправді було отримано від українських волонтерів. Все це показували по російському ТБ та висвітлювали в російських ЗМІ. Також депутат контролювала і допомагала вивозити місцевих мешканців в окупований Херсон.

Досудове розслідування за кримінальним провадженням здійснює Управління СБУ у Миколаївській області.