Через негоду у Сумській області пошкоджено залізничну інфраструктуру на ділянці Конотоп - Ворожба.

У місті Буринь Сумської області через надзвичайні погодні умови постраждали вісім людей, одна з яких загинула, повідомив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький у своєму каналі в Telegram 18 вересня.

"Внаслідок стихійного лиха одна людина загинула, на неї впала стіна. Вісім людей травмовано, серед яких: дві людини з травмами середньої тяжкості в місцевій лікарні; одна жінка з переломом руки в Сумах; двомісячна дитина непритомна в стані контузії госпіталізована до Конотопської ЦРЛ ", – повідомив він.

Близько 20 приватних будинків лишилися без даху. Є сильно зруйновані будинки. Пошкоджено АЗС та ще низку нежитлових приміщень у громаді, розповів Живицький.

"Рятувальники дістають людей з-під завалів. Наразі чотири людини з легкими тілесними ушкодженнями, одну жінку госпіталізовано до Конотопської ЦРЛ. Також травмовано піврічну дитину, яка зараз перебуває в лікарні", - повідомив він.

Частина громади лишилася без електроенергії, на місці працюють аварійні бригади енергетиків. "Продовжується робота з евакуації людей із постраждалих будинків. Самі ж будівлі накривають шифером та плівкою з матеріальних резервів", - розповів голова ОДА.

 

 

 

Через негоду та бурю на Сумщині пошкоджено інфраструктуру на ділянці Конотоп - Ворожба, повідомляє Укразалізниця в Telegram.

 

Енергетики та путівники вже проводять відновлювальні роботи, але будуть затримані такі поїзди:

  • №780 Київ - Суми
  • №6305 Ворожіння - Конотоп

Також можливі затримки поїздів, які мають відправитися сьогодні в рейс:

 

  • №805 Харків - Конотоп
  • №6306 Бахмач - Ворожба