Українка зізналася, що у неї зараз важкий час.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) поділилася емоціями від поразки в матчі проти польської тенісистки Магди Лінетт (№44 WTA) у другому колі Вімблдону-2021.

"Я грала трохи пасивно, а Лінетт брала ініціативу в розіграші. Вона дуже чисто провела цей матч, добре працювала і зліва, і справа, забила багато віннерів.

Мені потрібно було знайти свою гру, але у мене нічого не виходило - Лінетт постійно перехоплювала ініціативу і практично не помилялася. А я не зуміла використати свої моменти і не грала на належному рівні.

Фізично зі мною все гаразд, все нормально. Але я була не в найкращому моральному стані, і мені необхідно це проаналізувати", - наводить слова Світоліної офіційний сайт Вімблдону.

 Еліна Світоліна / Джерело: Getty Images

 

Українка також зазначила, що перебуває не в найкращому психологічному стані, і зараз їй необхідне перезавантаження, щоб рухатися далі.

"Коли ти виступаєш на турнірах Великого шолома, то на тебе весь час тиснуть. Іноді важко з цим впоратися, але це частина роботи. Потрібно намагатися бути сильним і долати труднощі.

Напевно, цього разу у мене не було свіжого розуму, щоб зробити це. Я вже багато років в турі і бувала в різних ситуаціях, але зараз я б не сказала, що все у мене йде гладко. Звичайно, це важкий час, але я була в таких ситуаціях вже кілька разів в кар'єрі.

Питання в тому, як ти зможеш повернутися після цих важких поразок, після цього складного часу. Мені потрібно перезавантажитися і відпочити. Мені потрібно знову відчути себе свіжішою перед наступними турнірами", - зазначила українка.