Португальський нападаючий відреагував на усунення від тренувань та ігор у складі "манкуніанців".

Поважає партнерів та продовжить завзято тренуватися заради допомоги клубу. Так на скандал, пов'язаний з його персоною, відреагував Кріштіану Роналду.

Після того, як головний тренер Манчестер Юнайтед заборонив йому тренуватися з основною командою і виключив зі складу на гру з Челсі, португалець опублікував пост у себе в Instagram.

"Як я завжди діяв протягом усієї своєї кар'єри, я намагаюся жити і грати шанобливо до своїх колег, суперників і тренерів.

Це не змінилося. Я не змінився. Я та сама людина і той самий професіонал, що й останні 20 років, граючи у футбол на елітному рівні, і повага завжди відігравала дуже важливу роль у моєму процесі прийняття рішень.

Я починав дуже молодим, для мене завжди були дуже важливими приклади старших і найдосвідченіших гравців. Тому надалі я завжди намагався сам подавати приклад молоді, яка росла у всіх командах, які я представляв. На жаль, це не завжди можливо, і іноді запал бере верх над кращими з нас.

Прямо зараз я просто відчуваю, що маю продовжувати старанно працювати в Каррінгтоні, підтримувати своїх товаришів з команди і бути готовим до всього у будь-якій грі. Піддаватися тиску - не варіант. Ніколи не був. Це Манчестер Юнайтед, і разом ми маємо вистояти. Незабаром ми знову будемо разом", - написав Роналду.