В чемпіонаті Угорщини з футболу трапився курйозний епізод, який в підсумку коштував кар'єри одному з місцевих футболістів. 

Під час поєдинку третього за силою дивізіону угорського чемпіонату футболіст Крістіан Тот вирішив пожартувати над боковим арбітром, взяв іграшковий пістолет у сина одного з гравців і прицілився в суддю.

Під час матчу на цей епізод ніхто не звернув увагу, а весь галас піднявся після. 

У соцмережах з'явилася фотографія, на якій якийсь чоловік наставив пістолет на суддю, перебуваючи за його спиною поруч з лавкою запасних.

У підсумку лайнсмен звернувся до суддівського корпусу, який поінформував про епізод Федерацію футболу Угорщини.

У підсумку, дисциплінарний комітет прийняв рішення довічно відсторонити гравця від футболу.

Після вердикту дисциплінарного комітету Крістіан Тот заявив, що просто хотів пожартувати і не подумав про наслідки своєї витівки.

"Мої дії були явно жартом, у мене не було наміру заподіяти комусь шкоду! Пістолет належав синові одного з гравців, це просто іграшковий пластиковий пістолет, нічого особливого.

Мені відразу не спало на думку, які можуть бути наслідки від безрозсудної пустощі, про яку я тут же пошкодував. Мені дуже шкода, було вкрай нерозумно створювати проблеми іншим, собі і спорту", - наводить слова Тота газета Kisalföld.

Додамо, що відсторонення від футболу стало не єдиним покаранням для Тота. Проти футболіста також було порушено кримінальну справу.