Температура в будинках киян буде такою самою, як і минулої зими. При цьому в КМДА не відкидають, що через обстріл Київ може залишитися без опалення.

Температура в будинках киян буде близькою до 18 градусів, як і минулої зими. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв в інтерв'ю Економічній правді.

"Справа в тому, що систему централізованого теплопостачання міста спроектовано і сконструйовано так, що менше певних показників давати не може. Думаю, температура буде десь 18 градусів", - сказав Дмитро Пантелєєв.

Зараз під час запуску тепла йде встановлення параметрів. Відповідно тепло подається в холодні будинки, і в так званому зворотному трубопроводі температура набагато нижча за нормативну. Все стабілізується десь за два тижні, не раніше. Система працюватиме приблизно так само, як торік.

При цьому, не відкидається, що взимку в багатоквартирних будинках Києва на кілька діб або тижнів буде відключатися опалення, повідомив Пантелєєв.

"Така ймовірність є. Вона пов'язана не з дефіцитом газу чи технологічними питаннями, а з тим, що ворог полює на наші інфраструктурні об'єкти, руйнує енергетичні об'єкти. Ми повинні це розуміти та усвідомлювати", - зазначив він.

За словами Пантелєєва, комунальні служби столиці готуються до подібних ситуацій.

Нагадаємо, вранці 22 жовтня ворог завдав масованого ракетного удару по критичній інфраструктурі України. Внаслідок удару по Україні російськими військами без електрики залишаються 1,5 млн абонентів.