Відповідний контракт був підписаний минулої ночі. Перші поставки - 500 тисяч доз - Україна отримає в травні-червні, а решта - протягом року.

Україна уклала контракт з американською фармацевтичною компанією Pfizer на поставку додаткових 10 млн доз вакцини проти коронавірусу. Про це президенту Володимиру Зеленському повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє в суботу, 1 травня, прес-служба ОП.

"Після тривалих і важких переговорів з компанією Pfizer ми досягли домовленості про постачання додаткових 10 мільйонів доз. Сьогодні вночі ми підписали відповідний контракт. Тобто в цілому ми отримаємо 20 мільйонів доз вакцини Pfizer протягом цього календарного року", - доповів Степанов.

Згідно з домовленостями, перші поставки за цим контрактом - 500 тисяч доз - Україна отримає вже в травні-червні 2021 року, 4,5 млн доз - в третьому кварталі (липень-вересень), решта 15 млн доз - в четвертому кварталі цього року.

В ОП зазначили, що укладення цієї угоди стало можливим завдяки прямому спілкуванню Зеленського з генеральним директором Pfizer Альбертом Бурлою. Президент подякував йому за допомогу Україні в складні часи пандемії і відзначив зусилля представників України, які супроводжували процес підписання контракту.

Поделиться в соц. сетях: