Необхідно зменшити ризик появи нових варіантів захворювання, щоб запобігти важким наслідкам і не допустити перевантаження системи охорони здоров'я.

Майбутні штами коронавірусу можуть бути ще заразнішими, ніж Омікрон, чим більше захворювання циркулює – тим більше у нього можливостей змінюватися, заявила експерт ВООЗ Марії ван Керкхове.

"Омікрон не буде останнім варіантом, який ми обговорюватимемо, і дуже реальною є можливість появи в майбутньому варіантів, які викликають стурбованість", - заявила експерт.

Керкхове зазначила, що сьогодні нічого невідомо про властивості нових штамів коронавірусу, проте можна бути впевненими в тому, що вони будуть заразнішими, оскільки кожен наступний штам - намагається перевершити попередній.

За словами експерта ВООЗ, необхідно зменшити ризик появи нових варіантів захворювання, щоб запобігти важким наслідкам і не допустити перевантаження системи охорони здоров'я.

Також Керкхове зазначила, що деякі інфіковані COVID люди мають довгострокові наслідки, які фахівці досі достатньо не вивчили.

Поделиться в соц. сетях: