Стороні захисту надано доступ до матеріалів для ознайомлення, після чого обвинувальний акт передадуть до суду.

Завершено досудове розслідування стосовно співробітника Управління державної охорони України, підозрбваного в убивстві підлітка на фунікулері в Києві. Про це в середу, 8 травня, повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора України.

"Встановлено, що 7 квітня 2024 року на верхній станції столичного фунікулера працівник правоохоронного органу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спровокував конфлікт з групою підлітків. Після виходу з вагону, дочекавшись неповнолітнього, підозрюваний з хуліганських мотивів штовхнув його. Внаслідок падіння потерпілий розбив головою скло та отримав смертельний поріз шиї, від якого помер до приїзду лікарів", - йдеться в повідомленні.

Підозрюваний перебуває під вартою. Зазначається, що стороні захисту надано доступ до матеріалів для ознайомлення, після чого обвинувальний акт передадуть до суду.

Додамо, що такий злочин карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Нагадаємо, 7 квітня на станції столичного фунікулера виник конфлікт між чоловіком, який служить водієм у правоохоронному органі, та неповнолітнім. Після виходу з вагона правоохоронець штовхнув підлітка, а той упав, розбив головою скло і дістав смертельний поріз шиї.