Армія КНР застосовує новітню зброю, демонструючи рішучість "раз і назавжди вирішити тайванське питання".

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) продовжує "безпрецедентні" військові навчання навколо Тайваню, які розпочалися 2 серпня у зв'язку з приїздом на острів спікера Палати представників США Ненсі Пелосі. Про це повідомляє Global Times.

У середу 3 серпня китайські військові провели маневри із застосуванням новітньої зброї, включаючи винищувачі-невидимки J-20 та гіперзвукові ракети DF-17.

Зазначається, що армія КНР також проведе "важливі навчальні заходи", включаючи бойові стрільби, у шести великих морських районах та повітряному просторі, що оточує Тайвань.

"Навчання безпрецедентні, оскільки очікується, що ракети НВАК вперше пролетять над островом Тайвань, сили НВАК увійдуть в район у межах 12 морських миль від острова, а так звана серединна лінія перестане існувати", - пише видання з посиланням на військових експертів.

На їхню думку, оточивши Тайвань, китайська армія "повністю блокує острів, демонструючи абсолютний контроль материкового Китаю", а також "репетирує майбутній військовий план вирішення тайванського питання".

"Це перший випадок, коли НВАК запустить бойову далекобійну артилерію через Тайванську протоку", - наголошується в статті.

 

Поделиться в соц. сетях: