Також Руденко заявив, що обмін полоненими між Україною та Росією можливий після того, як українських військових засудять.

Умови президента України Володимира Зеленського щодо переговорів у МЗС РФ назвали "неконструктивними". Про це повідомляє РІА Новости.

"Заяву Зеленського про готовність повернутися до переговорів лише у разі повернення російських військ на позиції 24 лютого не можна назвати конструктивною", - зазначив заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час Українського сніданку в Давосі 25 травня заявив, що Україна боротиметься, доки не поверне свої території і зазначив, що ця стадія війни може перейти у формат переговорів між президентами, коли Україна зрозуміє, що сама РФ продемонструє бажання вийти з війни.

Також Руденко заявив, що обмін полоненими між Україною та Росією можливий після того, як українських військових засудять. Зокрема, це стосується і захисників Азовсталі, пише ТАСС.

"Всі речі розглядатимемо після того, як ті, хто здався в полон, будуть відповідним чином засуджені, винесено вирок, тоді можуть бути якісь інші кроки. До цього всі розмови про обмін передчасні", - підкреслив заступник глави МЗС РФ.

Раніше Руденко заявив, що Росія готова повернутися до мирних переговорів з Україною, коли офіційний Київ "проявить конструктивний підхід".

 

 

Поделиться в соц. сетях: