Росіяни вирішили відключити для мешканців Херсонщини популярні соцмережі та месенджери, щоб обмежити їхній доступ до інформації із вільної України.

Російські окупанти намагаються "відрізати" мешканців тимчасово окупованої Херсонської області від правдивої інформації. Зокрема, вони відключили відеохостинг Youtube, соцмережу Instagram та месенджер Viber. Про це повідомила Ліга.net із посиланням на коментар представників Viber.

Місцеві жителі розповіли, що не можуть скористатися месенджером. Цю інформацію підтвердили у Viber.

"Сьогодні ми дізналися, що Viber заблокований самопроголошеною владою тимчасово окупованої Херсонської області. Цей крок відрізає сотні тисяч українців від спілкування із сім'ями, джерел правдивої інформації в каналах державних установ та українських ЗМІ і доступу до критичних сервісів, наприклад, банківських", - заявили представники компанії.

"Прес-секретар" так званої "військово-цивільної адміністрації" Херсонської області заявив, що Youtube та Instagram там відключили через те, що цей відеосервіс із соціальною мережею належать корпорації Meta, а в РФ її визнали "екстремістською". Зазначимо, що у самій Росії не відключили Youtube.

У повідомленні йдеться, що країна-агресор намагається ізолювати громадян тимчасово окупованих територій від правди.

Поделиться в соц. сетях: