До кінця поточного року поїзди Укрзалізниці матимуть супутниковий інтернет від Starlink.

Супутниковий інтернет від Starlink у поїздах Укрзалізниці з'явиться до кінця 2022 року. Компанія вже протестувала пілотний проект установки. Про це заявив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, повідомляє у четвер, 30 червня, Liga.Tech.

За його словами, після тестування українські фахівці зв'язалися з технічними фахівцями Starlink та показали, як це працює.

"Навіть вони здивувалися, що ми змогли так застосувати Starlink. За технічними характеристиками він не повинен працювати на таких швидкостях. Але працює та надає послуги", - заявив глава Держспецзв'язку.

Щиголь також зазначив, що поки все обладнання Starlink, яке надає Ілон Маск та організації, такі як USAID, працює в Україні безкоштовно. Вже відкрито представництво Starlink в Україні, компанія зареєстрована як оператор надання послуг, і формування цінової політики відбуватиметься після завершення бойових дій.

За останні чотири місяці Україна отримала від різних країн, компаній та організацій близько 12 тис. терміналів Starlink від компанії SpaceX.

Поделиться в соц. сетях: